מתכננים אירוע פרטי מיוחד ?

סבתא בת 90 והייתה המפיקה הראשית של פרס ישראל במשך 30 שנה, איך נפתיע אותה?

התכוננתם להפתיע את הילדה בבת-מצווש הכי מדליקה שהחברות שלה לא שמעו עד שאחיה הגדול גילה לכם שאתם מה זה לא מעודכנים ועדיף שלא תעשו פדיחות ותשמרו את הכסף לטיול בחו”ל?

הבוס האהוב פורש והוא התעקש שחבר טוב יארגן לו את אירוע הפרישה, עד ששבוע לפני האירוע גיליתם שגם החבר כבר פרש והמשרד הגדול שהיה לו נסגר לפני 20 שנה?

“דבש הפקות אירועי בוטיק עשירים בתוכן” היא חברה המתמחה בהפקות כנסים, עצרות, מופעים, אירועים שיווקיים, אירועים פרטיים וכל אירוע קטן כגדול.

אנחנו חברה מנוסה, הפועלת במתכונת זו משנת 2000 ומפיקים אירועי בוטיק כמו חתונות, בר מצוות, בת מצוות, חתונת כסף, חתונת יובל, אירועי פרישה, חיים שכאלה, אירועים עסקיים ופרטיים, הפקת אירועים פרטיים לפי דרישה.

בכל אירוע כזה אנו מטפלים בכל המרכיבים הטכניים והאמנותיים.

לכם נשאר רק להגדיר לנו את מבוקשכם וליהנות מהתוצאה. אנו נספק לכם את אנשי המקצוע הטובים והמיומנים בתחומם, בעלי ניסיון וכישרון מוכחים וכמובן, את כל המערך הטכני הדרוש: סאונד, תאורה, הקרנות, לייזר ועוד כיד הדמיון הטובה ובמגבלות התקציב.

ברשותנו אפשרויות למגוון מיקומים  וחללים ייחודיים. הניסיון שלנו בהפקת פסטיבלים, הצגות ומופעי תנועה ומוזיקה מאפשר לנו להבטיח לכם שהאירוע שלכם יהפוך לחוויה בלתי נשכחת.

בכמה מההפקות ביקשו הלקוחות לשלב הקרנה או הפקה של סרט ולכן, הקמנו אגף הפקות וידאו וקולנוע.

אנו מספקים סרטים איכותיים בכל הפורמטים המקובלים ובהתאמה מלאה לאירוע: סרטי תדמית, קליפים, פרזנטציות ושידורים חיים סימולטניים, בהם אנו משלבים עיצובים גרפיים, מולטימדיה וארט ברמה הגבוהה ביותר.

נשמח מאוד לשמוע מכם על הטקס שאתם מתכננים.

הרגישו חופשיים ליצור קשר ללא כל התחייבות.

אנו יודעים כי יחדיו נוכל לתכנן טקס בלתי נשכח ולהפיק אותו לשביעות רצונכם המלאה.

לקביעת שיחה/פגישה