אירועי  בוטיק לפרטיים, חברות ומוסדות ציבור

“דבש הפקות – אירועי בוטיק עשירים בתרבות ותוכן” היא חברה המתמחה בהפקות כנסים, עצרות, מופעים, אירועים שיווקיים, אירועים פרטיים וכל אירוע קטן כגדול.

מה זה אירוע בוטיק?

הכוונה לכל אירוע, פרטי או מוסדי, מכירתי או חוויתי, שתפור במיוחד למידות ולצרכים שלכם. ממש כמו בגד שנתפר במיוחד בעבורכם, להבדיל מבגד בייצור המוני שצריך להתאים למידותיכם והוא חסר ייחודיות.

אנחנו ותיקים בתחום והתמקדנו בשוק המוסדי והציבורי: הפקות צה”ליות, הפקות לבתי ספר, הפקות למשרדי ממשלה ורשויות מקומיות, וגם הפקות מוזיקליות והפקות מסך. בעקבות ההצלחה אנו מרחיבים כעת את פעילותנו לשוק הפרטי והמסחרי, כדי שנוכל לתת גם ללקוחות מסחריים את כל מה שאנחנו יודעים.

כל הפקה שלנו נראית שונה מקודמתה, לכל הפקה אנו מביאים רוח חדשה. וזה בדיוק היתרון שאנחנו יכולים להציע גם לך: מצד אחד ניסיון, מצד שני תפיסה מרעננת שמביאה יצירתיות וחדשנות לכל הפקה.

כל אירוע שאנחנו מפיקים מופק בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ.

אנו נספק לכם את הכותבים, הבימאים, המעצבים, השחקנים והרקדנים הטובים ביותר, כולם בוגרי בתי ספר גבוהים לאמנויות, בעלי ניסיון וכישרון מוכחים וכמובן, את כל המערך הטכני הדרוש: סאונד, תאורה, הקרנות, לייזר ועוד כיד הדמיון הטובה ובמגבלות התקציב.

צוות החברה מנהל מעקב תמידי אחרי אומני הבמה, תכנים מקוריים, אטרקציות, מרצים טובים בארץ ובעולם, מתוך מטרה לדעת לתת מענה מהיר, חדשני, ומוצלח לאירועי וועדים. אירוע הרמת כוסית, סיכומי שנה, טיולים וגיבושים, על כולם להיות שונים מהפעילויות של השנים האחרונות כדי ליצור עניין ומגוון. התוצאה: אירועי בוטיק שוברי שיגרה

הסטנדרטים שלנו גבוהים וקבועים, אבל האירועים שונים ומשתנים. כל אירוע הוא אירוע מיוחד, ייחודי וחד-פעמי, “אירוע של פעם בחיים”, וככזה אנו מתייחסים אליו.

אנו מתחילים בתחקיר על הלקוח והאירוע, ממשיכים בכתיבת תוכן ייעודי, ולאחר הפרזנטציה ואישור הלקוח אנו תופרים אירוע המתאים בדיוק לצרכיך: החל מבחירת הלוקיישן והתפאורה, דרך כתיבת תכנית אמנותית מקורית, ועד הכיבוד וסידורי החניה.

אנחנו גם מאד גאים על הדרך בה אנו עובדים. לכל אירוע, עם כל לקוח, אנו מביאים חום ואכפתיות, עובדים מתוך חיבור עם הלקוח, ומשתדלים לעשות תהליך נעים, פורה, ומכבד. לכן לקוחותינו חוזרים אלינו שוב ושוב להפקת האירועים שלהם. קודם כל כי הם מרוצים מהתוצאה, אבל לא פחות חשוב – כי הם ואנחנו נהנים מהתהליך.

נשמח מאוד לשמוע מכם על הטקס שאתם מתכננים.

הרגישו חופשיים ליצור קשר ללא כל התחייבות.

אנו יודעים כי יחדיו נוכל לתכנן טקס בלתי נשכח ולהפיק אותו לשביעות רצונכם המלאה.

לקביעת שיחה/פגישה