הפקות סרטים ומצגות לאירועים וטקסים

אתם צריכים להפיק סרט תדמית, אין לכם מושג איך מפעילים את המצלמה באייפון ובלילה אתם מתעוררים בבהלה מחלום שמישהו צועק בו קאט?

גיליתם שהעובד עליו סמכתם שיפיק לכם קליפ או מצגת בדיוק צריך להשלים את הסמינריון על פזוליני ובלילה הוא מברמן להשלמת הכנסה?

החבר של המזכירה אמר שהוא מכיר שני חברה שגרים בפלורנטין, אבל הם לא מתעוררים לפני ארבע ולא מתחילים את הערב בלי חומוס ולכם יש ילדים שמחכים בבית?

דבש הפקות אירועים עשירים בתוכן” היא חברה המתמחה בהפקות כנסים, עצרות, מופעים וכל אירוע קטן כגדול.

אנחנו חברה מנוסה, הפועלת במתכונת זו משנת 2000.

הכול התחיל כאשר בכמה מההפקות שלנו, ביקשו הלקוחות לשלב הקרנה או הפקה של סרט ולכן הקמנו אגף הפקות וידאו וקולנוע. אנו מספקים סרטים איכותיים בכל הפורמטים המקובלים ובהתאמה מלאה לאירוע: סרטי תדמית, קליפים, פרזנטציות ושידורים חיים סימולטניים, בהם אנו משלבים עיצובים גרפיים, מולטימדיה וארט ברמה הגבוהה ביותר.

בכל הפקה כזו אנו מטפלים בכל המרכיבים הטכניים והאמנותיים.

לכם נשאר רק להגדיר לנו את מבוקשכם וליהנות מהתוצאה. אנו נספק לכם את הכותבים, הבימאים, המעצבים, השחקנים והרקדנים הטובים ביותר, כולם בוגרי בתי ספר גבוהים לאמנויות, בעלי ניסיון וכישרון מוכחים וכמובן, את כל המערך הטכני הדרוש: סאונד, תאורה ועוד כיד הדמיון הטובה ובמגבלות התקציב.

הניסיון שלנו בהפקות אירועים, כנסים, טקסים, פסטיבלים, הצגות ומופעי תנועה ומוזיקה מאפשר לנו להבטיח לכם שהסרט שלכם יהדהד בזיכרונם של האורחים שלכם.

נשמח מאוד לשמוע מכם על הטקס שאתם מתכננים.

הרגישו חופשיים ליצור קשר ללא כל התחייבות.

אנו יודעים כי יחדיו נוכל לתכנן טקס בלתי נשכח ולהפיק אותו לשביעות רצונכם המלאה.

לקביעת שיחה/פגישה