הפקת טקסים

אתם צריכים להפיק טקס והרס”ר במילואים? אתם לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך לארגן את כל הגורמים השונים למשהו אחיד שיעביר את כל מה שאתם רוצים ויהיה מעניין, אולי אפילו מרתק ומכובד? לאחד העובדים היה רעיון להביא את חברה של הבן של אחותו כי הוא הפיק טקס מה זה יפה בסוף כיתה ג’ ואפילו המורה מחאה לו כפיים?

“דבש הפקות” – אירועי תרבות עשירים בתוכן – היא חברה המתמחה בהפקות כנסים, עצרות, מופעים וכל אירוע קטן כגדול. אנחנו חברה מנוסה, הפועלת במתכונת זו משנת 2000. הפקנו כבר מאות טקסים, בכל סדר גודל, בפני קהלים מגוונים מאוד ובכל רחבי הארץ: טקסי יום השואה, טקסי יום הזיכרון, טקסי יום העצמאות, טקסי פתיחת שנה, טקס סיום שנה, טקסים עסקיים, טקסי בוגרים וטקסים מיוחדים.

צוות ההפקות המיומן שלנו יעזור לכם להבין את סדר גודל הטקס, את הדרישות האומנותיות, הטכניות והאסטרטגיות הכרוכות בהפקת הטקס בעבורכם וביחד אתכם לתכנן את הטקס המושלם לכם ולאורחים שלכם. בכל הפקה כזו אנו מטפלים בכל המרכיבים הטכניים והאמנותיים. לכם נשאר רק להגדיר לנו את מבוקשכם וליהנות מהתוצאה. אנו נספק לכם את הכותבים, הבימאים, המעצבים, השחקנים והרקדנים הטובים ביותר וכמובן, את כל המערך הטכני הדרוש: סאונד, תאורה, הקרנות, לייזר ועוד כיד הדמיון הטובה ובמגבלות התקציב. הניסיון הנוסף שלנו בהפקת פסטיבלים, הצגות ומופעי תנועה ומוזיקה מאפשר לנו להבטיח לכם שהטקס שלכם יהדהד בזיכרונם של האורחים שלכם.

במקביל להפקת במה מושלמת נוכל גם לעזור לכם בהפקת סרטונים, מצגות, מופעים וכל מה שתצטרכו או תחלמו עליו. יש לנו מחלקה המתמחה בהפקות טלוויזיה וקולנוע ואנו עובדים עם מיטב אנשי המקצוע בתחום.

נשמח מאוד לשמוע מכם על הטקס שאתם מתכננים.

הרגישו חופשיים ליצור קשר ללא כל התחייבות.

אנו יודעים כי יחדיו נוכל לתכנן טקס בלתי נשכח ולהפיק אותו לשביעות רצונכם המלאה.

לקביעת שיחה/פגישה