אודות דבש הפקות

החברה המובילה בישראל להפקת אירועי תרבות עשירים בתכנים.

אנו נספק לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומי היצירה והניהול הטכני וביחד ניצור בעבורכם את האירוע שדמיינתם ואף מעבר לו. אנו יודעים לפנות למגוון רחב של קהלים ובסופו של יום, קהל היעד יזכה לחוויה איכותית, שתשאיר אחריה – באזז.

מעל 20 שנות ניסיון מאפשרים לנו להציג רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, ממנהלי משאבי אנוש בחברות ומוסדות ממשלתיים, דרך מוסדות פרטיים, גופים עסקיים ועד ללקוחות פרטיים.

לקביעת שיחה/פגישה

דגש על אירוע יוצא דופן

דבש הפקות מנהלת דיאלוג תמידי עם שוק אירועי התרבות בארץ ובעולם, מתוך מטרה להעניק ללקוח את המוצרים החדישים ביותר והנכונים ביותר לצרכיו. בנוסף החברה מחזיקה באופן רציף צוות חשיבה שמטרתו היא לשפר את המוצרים ולהמציא מוצרים חדשים בהתאם לצרכי השוק ומתוך כוונה להוביל את שוק התרבות בישראל.

לקביעת שיחה/פגישה

דבש הפקות מאמינה כי מתן שירות אישי ללקוח ניצב בראש סדר העדיפויות, הלקוח שלנו תמיד יבוא על סיפוקו, השירות הינו חלק בלתי נפרד מיצירת אירוע מוצלח.

אירוע שיישאר בתודעה זמן רב אחרי תום האירוע.

בין עובדינו ניתן למצוא עשרות יוצרים מתחומים שונים המלווים את עבודת החברה שנים רבות ומהווים את בסיס הפירמידה ממנה מורכב המארזדבש הפקות

בין לקוחותינו

ניתן למצוא חברות עסקיות, משרד הביטחון, רשויות, מרכז ההסברה, משרד התרבות, צה”ל, קק”ל, היחידה להנצחת החייל וגופים פרטיים, לצד עשרות לקוחות שביקשו ליצור אירוע מקורי, ייחודי וחוויתי.

משרדי “דבש הפקות” ממוקמים בלב גוש דן, אנו מספקים שירותי אירועים, תרבות ותוכן בכל רחבי המדינה

.

לקביעת שיחה/פגישה